У пам’ять про минуле. Заради майбутнього

Дата: 10th Май 2014. Автор: admin. Рубрика: Велопробеги

Низку заходів у Кривому Розі, приурочених до 69 річниці Великої Перемоги, продовжив велопробіг, організований ГО «Команда Адреналін». Він уже став традиційним для нашого міста, адже проводиться вчетверте. Тож, не порушуючи усталених звичаїв, стартували учасники з двох точок: північної – від братської могили воїнам, що по вулиці Івана Сірка, та південної – площі Визволення. Рухаючись назустріч одна одній, велоколони фінішували на КРЕСівській дамбі. Долучились до велопробігу люди різних професій та різного віку, адже об’єднувала їх спільна мета – вшанувати загиблих героїв, подякувати живим визволителям за виборену свободу.

Організатор заходу, голова велоклубу Роман Акальмаз зазначив:
– Ми зібралися на честь визволителів – тих людей, котрі воювали на фронтах, працювали в тилу – усіх, хто наближав День Перемоги. Ми неабияк шануємо це свято. Цьогоріч ми продовжили святкування серією веломарафонів «Тріада» на 100, 200 та 300 км. Нині маємо багато лозунгів, трактувань, поглядів на це свято і саму Велику Вітчизняну. Але як би там не було, наш священний обов’язок знати і розуміти історію, шанувати ветеранів і День Перемоги.
rt7p6vq11ju

Аби велопробіг відбувся, доклали зусиль не лише активісти цієї громадської організації. Їм на допомогу прийшов комітет з фізичної культури і спорту виконкому міськради. Одним зі співорганізаторів виступив Олег Жицький. Звертаючись до учасників, Олег Леонідович наголосив:
– Я говорю як онук діда, котрий закінчив війну в Угорщині. На жаль, все менше лишається ветеранів, які зберегли правду про ті страшні роки. Відрадно, що цей захід показав усьому місту, що пам’ять жива. Дуже важливо, щоб ви передали наступному поколінню історію Великої Вітчизняної війни. Це – свято, котре має об’єднати усіх, незалежно від їхніх політичних переконань.

Свою подяку велосипедистам висловив заступник голови Жовтневої районної організації ветеранів Олександр Кундик.

Завершився захід частуванням на польовій кухні та виконанням фронтових пісень під гітару.
m99broq9eu4
Автор публікації Дар’я Ворона, «Червоний гірник». Фото Анатолій Новак, Дмитро Любченко («Червоний гірник»), 1kr.ua.

Пожалуйста, зарегистрируйтесь для комментирования.