Велосипедний драйв збирає друзів

Дата: 22nd Май 2014. Автор: admin. Рубрика: Велопробеги

d54glmmjygy


Радісні обличчя, дитячий сміх, яскраві прапори, музика… Що сталося і хто за всім цим стоїть? Таке пожвавлення біля монумента «Перемога» пов’язане з проведенням грандіозного заходу – велодня. А організаторами виступили самі ж велосипедисти, точніше – два їхні громадські об’єднання: «Команда Адреналін» та «Велокривбас».

Безперечно, ця подія – непересічне явище для нашого міста. Велолюбителі збираються разом, щоб весело провести час, показати всю вигідність, екологічність, економність такого транспорту, як велосипед, звернути увагу городян на проблеми пересування велосипедистів містом. Корисне свято виходить. Про актуальність заходу свідчить і той факт, що проводиться він уже всьоме. За цей час кількість учасників зросла від 17 до… понад 600. Для того, щоб стільки людей змогли об’єднатись, доклали чималих зусиль організатори. Знайомимося з ними.

Велодень – це головне свято велолюбителів не лише Кривого Рогу, а й усієї України, яке традиційно проводиться наприкінці травня. Збираючи наймасовіший велопробіг, ми популяризуємо альтернативу громадському транспорту та здоровий спосіб життя. Така кількість учасників – беззаперечний доказ успішності заходу.

Серед почесних гостей свята – заступник міського голови Валентина Бєрлін та голова комітету з фізичної культури і спорту виконкому міськради Іван Коваленко. Звертаючись до велосипедистів, Валентина Миколаївна зазначила:

– Від імені міського голови Юрія Вілкула рада вітати вас з цією яскравою подією – велоднем. Дуже приємно, що сьогодні зібралась така велика кількість охочих і з кожним роком учасників стає все більше. Це відрадно, оскільки здоровий спосіб життя, заняття спортом – наше майбутнє. А місто всіляко сприяє розвиткові велоруху на Криворіжжі. Вдалого велодня вам!

Час плине непомітно. Всі учасники на місці, тож пора стартувати. Цьогоріч маршрут завершувався у парку 50-річчя Радянської України. Однак свято на цьому не закінчилось: на учасників чекали конкурси, лотереї, спортивні розваги, виступ театру вогню «ArmKnot» та багато іншого. Серед найбажаніших подій – вело-дрегрейсинг та квестрайд. Дощ, котрий раптово розпочався, абсолютно не зіпсував відпочинок, адже запальний настрій учасників зігрівав усе навколо.

Шкодуєте, що не долучились до цієї драйвової події? Не переймайтесь, наступного року буде ще яскравіше! Не хочете чекати цілий рік? Велоклуби мають багато цікавинок і залюбки запрошують до них приєднатись.

Автор публікації Дар’я Ворона «Червоний гірник».
Фото Анатолій Новак (ГО «Команда Адреналін»), Андрій Трубіцин («Червоний гірник»).

Пожалуйста, зарегистрируйтесь для комментирования.